İlk buluşmada asla yapmamanız gereken hatalar

İlk buluşmada asla yapmamanız gereken hatalar

Bir kadınla yapacağınız ilk buluşma, ilişkinin devam edebilmesi için çok önemli. Kimi zaman yaptığınız en ufak hata bile, o kadını bir daha görme şansınızı elinizden alır. Unutmayın ki, buluşmanın daha ilk dakikalarında size dair ilk izlenim oluşur. Elbette bunda nasıl giyindiğiniz önemli. Ama daha da önemlisi nasıl davrandığınız.

Sizin için erkeklerin ilk buluşmada yaptıkları hataları derledik. Bunlar size nasıl davranmanız, daha doğrusu nasıl davranmamanız konusunda yol gösterebilir. 

Cep telefonuna bakmak

Daha da kötüsü telefonla konuşmak. İlk buluşmada cep telefonunuza bakmak, sıklıkla yapılan hataların başında gelir. Böyle bir durumda buluştuğunuz kadın, onu sıkıcı bulduğunuzu düşünebilir. Cep telefonunuzu sessize alın ve cebininizden asla çıkarmayın. Eğer sessize almayı unuttuysanız ve telefonunuz çalarsa mutlaka özür dileyin ve gelen aramayı reddedin. Böylece bu hatayı bir avantaja çevirisiniz. Hanenize artı on puan olarak yazılır. Buluşma sonrasındaysa cep telefonunuzu cebinizden çıkarabilirsiniz. Hatta çıkarın ve ona iyi uykular dileyin.

Eski sevgiliden bahsetmek

Eksi on puan olarak hanenize yazılır. Elbette eski ilişkilerinizin ne kadar kötü olduğundan bahsedeceğiniz zaman gelecek. Ama bunun zamanı ilk buluşma değil.

Başka kadınlara bakmak

Gözlerinize hakim olun! Çok küçük bir anlığına bile olsa başka bir kadına bakmak her şeyi alt üst edebilir. Unutmayın ki, buluştuğunuz kadın bunu anında fark edecektir. Bakışlarınızı sadece onun yüzüne odaklayın. Ve evet, sadece yüzüne bakın!

Para hakkında konuşmak

Zenginseniz bile zenginliğinizi ima edecek sözlerden uzak durun. Eğer maddi sıkıntı yaşıyorsanız, bu konuyu ilk buluşmada asla açmayın. Yani para hiçbir şekilde ilk buluşmanın konusu olmamalı.

Sözünü kesmek

Konuşmak, kendinizden bahsetmek önemli. Ama partneriniz konuşmaya başladığında onu pür dikkat dinlemesini bilin. Eğer olur da yanlışlıkla sözünü keserseniz mutlaka özür dileyin.