Yatak Odasına Uygun Müzik

Yatak Odasına Uygun Müzik

Yatak odasında romantik bir atmosfer yaratmak göründüğü kadar kolay olmayabilir. Bir web sitesinden ya da televizyondan radyo açtınız, tam kendinizi partnerinizle yaşadığınız samimi anın büyüsüne kaptırmışken araya bir reklam girdi. Hoş olmadı, değil mi?

O zaman kendi listenizi oluşturun ve kesintisiz bir gecenin keyfini yaşayın. Sizi alevlendirecek, partnerinizle size uyum sağlayacak şarkılar için bu yazıyı okumadan geçmeyin.

Al Green – Let’s Stay Together

İş yatak odası müziğine gelince, klişelerden biraz yardım almalı. Hatta sadece Al Green’in şarkılarından oluşan bir listeyi bile yatak odasında gönül rahatlığıyla çalabilirsiniz.

Led Zeppelin  - I Can’t Quit You Baby

Enerjik melodili ve aşk temalı bu şarkı, yatak odasında tam da isteyebileceğiniz şeyleri size sunuyor. Grubun pek çok şarkısı, hem sakin hem coşkulu bir aşkı körükleyebilir. Led Zeppelin’in en çok kadın hayrana sahip gruplardan biri olmasının sebebi de bu olabilir.

Chet Faker – I’m Into You

Modern müziğin en “romantik” örneklerinden olan bu parçanın ritmi ve sözleri size istediğiniz atmosferi getirecek.

Kelly Rowland ft. Lil Wayne – Motivation

Adının hakkını vererek motivasyonunuzu yükseltecek ve sizi kendinizden geçirecek popüler bir şarkı.

The Isley Brothers – Footsteps In The Dark

Baş döndürücü bir etki bırakan bu parça da listenizde olmazsa olmaz. Gruptan denemenizi tavsiye ettiğimiz diğer parçalar: Between The Sheets ve Don’t Make Me Say It Again Girl

Nine Inch Nails – Me, I’m Not

Müzikte sert ritimlerden hoşlanıyorsanız, NIN denemeniz gereken bir grup. Aşkın en yalın, en doğal ve vahşi halini bu grubun müziğinde bulabilirsiniz. Ayrıca bu grubun Closer ve Deep adlı şarkılarını da deneyin.