Arkadaşlık siteleri hakkında merak ettiğiniz her şey

Arkadaşlık siteleri hakkında merak ettiğiniz her şey

Arkadaşlık siteleri hakkında merak ettiğiniz her şey

Köşeyi dönerken biriyle çarpışmanızla başlayan romantik bir aşk hikâyesi sizin başınıza gelmiyor olabilir. Yoğun iş yaşamınız sebebiyle sosyalleşmeye vakit ayıramadığınız için de yeni insanlarla tanışamıyorsunuz.

“Peki, ben o insanı nasıl bulacağım” diye üzülürken aklınıza bir seçenek daha geliyor: Arkadaşlık siteleri.

Korkmayın, deneyin!

Dünyada oldukça yaygın bir uygulama olan arkadaşlık siteleri ülkemizde de gittikçe rağbet görmeye başladı. Bu siteleri kullandığını itiraf etmek istemeyen, “İnternetten tanıştık” demeye çekinen insanlara aldırmayın çünkü arkadaşlık siteleri bir tabu olmaktan çıkıyor.

Tanışabileceğiniz binlerce insanı bulmanıza yardım eden arkadaşlık siteleri modern zamanların yalnız insanı için bir can simidi.

Hayatımıza girmeye başlayan arkadaşlık siteleri dünyada uzun zamandan beri var ve hayatla iç içe olan her şey gibi sinemada da kendine yer edinmeyi başardı. İnternet üzerinden başlayan aşkları ve arkadaşlıkları konu edinen filmler neler, gelin bir bakalım.

Mesajınız Var!

Gerçek hayatta karşılaşıp farkına varmadıkları aşk, Kathleen ve Joe’yu bilgisayardan da olsa bulmayı başarıyor.

Aşkla Randevu

Arkadaşlık sitelerinin azizliğine uğrayarak sayısız tuhaf buluşma yaşayan orta yaşlı kadın, sonunda aradığı aşka kavuşuyorsa sizin için de umut var.

Skor Peşinde

Arkadaşlık sitelerinden ne istediğini bilen bir gencin dürüstlüğü göz yaşartıyor.

Yazının devamını 2. bölümde okuyabilirsiniz…