Nasıl çekici bir erkek olunur?

Nasıl çekici bir erkek olunur?

Bütün erkekler çekici olmak ister ama çok azı bunun için harekete geçer. Çekici bir erkek olmak istiyorsanız kendinize sormanız gereken soru şu: Kişisel bakımız için ne yapıyorsunuz? Soruyu şöyle soralım: Diş fırçalamanın ve tıraş olmanın dışında ne yapıyorsunuz? Çekici bir erkek olmak için bundan fazlasına ihtiyacınız var. Peki, neler yapabilirsiniz?

Yüzünüzü her gün yıkayın. Üstelik sadece sabahları değil, akşamları da yıkamanız önemli. Cildinizin sağlıklı görünmesi için cildinizde biriken yağ ve kirden arınmanız gerekiyor. Eğer cildiniz kuruysa sabun yerine yüz yıkama losyonlarını kullanın.

Diş fırçalamanın yanı sıra her gün diş ipi kullanın. Sağlıklı dişlere ve çekici bir gülüşe sahip olmanız için sadece diş fırçalamak yeterli olmayacaktır.

Eğer dudaklarınız kuruyup çatlıyorsa dudak merhemi kullanın. Unutmayın ki yumuşak ve sağlıklı dudaklara sahip olmak, kadınlar kadar erkekler için de önemli.

Tırnaklarınızı düzenli olarak kesin. Kesmekle kalmayın törpüleyerek düzeltin. Unutmayın ki kirli, uzun ya da biçimsiz tırnaklarla çekici bir erkek olmanız imkânsız.

Saçlarınızı şampuanlamanın yanı sıra saç kremi kullanın. Parlak, sağlıklı saçlara ancak bu şekilde sahip olabilirsiniz.

Spor yapmaya başlayın. Çekici erkekler sadece sağlıklı bir yüze değil, aynı zamanda fit bir vücuda sahiptirler. Baklava dilimleri olan bir erkeğin çekici olmamak gibi bir ihtimali var mı? Tabii ki yok.

Size uygun saç ve sakal modelini seçerken neyin trend olduğuna dikkat edin. Çekici erkekler saç ve sakallarıyla da dikkat çekerler.

Ne giyeceğinize karar verirken modayı takip edin. Unutmayın nasıl göründüğünüz büyük oranda nasıl giyindiğinize bağlı.